stół wagowy WG 901270-1 Powiększ

stół wagowy WG 901270-1

Korpus stołu wykonany jest z płyty melaminowanej, oklejonej na krawędziach obrzeżem pcv o grubości 2 mm, co skutecznie chroni przed krótkotrwałym działaniem wody oraz uszkodzeniami mechanicznymi.

Więcej szczegółów

Wewnątrz korpusu z płyty znajduje się stalowy stelaż oparty na stopkach z wibroizolatorami. Na wibroizolatorach opiera się też płyta robocza o wymiarach 400 x 500 mm wykonana z naturalnego polerowanego granitu. Płyta jest wpuszczona w otwór w blacie stołu, ale nie ma z nim, ani z całym korpusem bezpośredniego kontaktu. Dzięki takiej budowie płyta robocza stołu, na której stoi waga, odizolowana jest w znacznym stopniu od drgań podłoża, jak również samego stołu.
Stół posiada niewielką szufladkę i szafkę, w której trzymać można różne podręczne drobiazgi. Standardowo szafka znajduje się z prawej strony.Na specjalne zamówienie może być jednak z lewej. Możliwe jest również wykonanie stołu wagowego z blatem o dużej odporności chemicznej, termicznej i / lub mechanicznej. Do uzgodnienia może być też wielkość płyty roboczej pod wagę.

Parametry produktu

stelaż ze stali lakierowanej proszkowo
wysokość 90 cm
wymiary blatu 120 x 70 cm
gwarancja 2 lata
koszt dostawy do uzgodnienia
realizacja zamówienia 21 dni
płatność przelew

2 149 zł  brutto

Wybierz opcje produktu:

  Uwaga! W zależności od ustawienia monitora kolory na ekranie mogą się różnić od rzeczywistych.

   U112 PE - popiel
 • U112 PE - popiel

  • U125 PE - niebieski
 • U125 PE - niebieski

  • U1301 PE - wanilia
 • U1301 PE - wanilia

   U112 PE - popiel
 • U112 PE - popiel