armatura do wody Jest 12 produktów.

Pokazuje 1 - 12 z 12 elementów
 • 299 zł Towar dostępny

  Laboratoryjna bateria do zimnej i ciepłej wody z obrotową wylewką zakończoną "oliwką" do mocowania węża. Elementy metalowe wykonane z mosiądzu i pokryte ochronną warstwą farby epoksydowej w kolorze szarym. Przeznaczona do montażu na blacie jedno- i dwukomorowych stanowisk do mycia.

  299 zł
 • 289 zł Towar dostępny

  Laboratoryjna naścienna bateria do ciepłej i zimnej wody z obrotową wylewką zakończoną "oliwką" do mocowania węża. Elementy metalowe wykonane z mosiądzu i pokryte ochronną warstwą farby epoksydowej w kolorze szarym. Przeznaczona do montażu na ścianie nad zlewami w stanowiskach do mycia.

  289 zł
 • 249 zł Towar dostępny

  Laboratoryjna bateria do zimnej wody z obrotową wylewką zakończoną "oliwką" do mocowania węża. Elementy metalowe wykonane z mosiądzu i pokryte ochronną warstwą farby epoksydowej w kolorze szarym. Przeznaczona głównie do montażu na blatach stołów przyściennych i wyspowych obok zlewików.

  249 zł
 • 259 zł Towar dostępny

  Laboratoryjna bateria do zimnej wody z zaworem i "oliwką" do mocowania węża. Elementy metalowe wykonane z mosiądzu i pokryte ochronną warstwą farby epoksydowej w kolorze szarym. Przeznaczona głównie do montażu na blatach stołów przyściennych i wyspowych obok zlewików.

  259 zł
 • 459 zł Towar dostępny

  Bateria do wody zdemineralizowanej, wykonana z polipropylenu.

  459 zł
 • Nablatowa laboratoryjna bateria do zimnej i ciepłej wody z ruchomą wylewką zakończoną "oliwką" do mocowania węża. Posiada dodatkową wylewkę zimnej wody.Elementy metalowe wykonane z mosiądzu i pokryte ochronną warstwą farby epoksydowej w kolorze szarym. Przeznaczona do montażu na  jedno- i dwukomorowych stanowiskach do mycia.

 • 349 zł Towar dostępny

  Podwójna bateria laboratoryjna do zimnej wody z pokrętłami i dwiema końcówkami z "oliwką". Wszystkie elementy metalowe wykonane są z mosiądzu i pokryte antykorozyjną powłoką z farby epoksydowej. Wymaga wywiercenia w blacie tylko jednego otworu.

  349 zł
 • 199 zł Towar dostępny

  Laboratoryjna bateria ścienna do zimnej wody.  Elementy metalowe wykonane z mosiądzu i pokryte ochronną warstwą farby epoksydowej w kolorze szarym. 

  199 zł
 • 579 zł Towar dostępny

  Naścienna bateria laboratoryjna do zimnej i ciepłej wody z mieszaczem i aeratorem. Wszystkie elementy metalowe wykonane są z mosiądzu i pokryte antykorozyjną powłoką z farby epoksydowej. Pozwala na uruchomienie łokciem.

  579 zł
 • 599 zł Towar dostępny

  Nablatowa laboratoryjna bateria do zimnej i ciepłej wody z ruchomą wylewką zakończoną "oliwką" do mocowania węża. Elementy metalowe wykonane z mosiądzu i pokryte ochronną warstwą farby epoksydowej w kolorze szarym. Przeznaczona do montażu na nad jedno- i dwukomorowych stanowiskach do mycia.

  599 zł
 • 559 zł Towar dostępny

  Nastołowa bateria do zimnej wody z dwiema wylewkami. Elementy metalowe wykonane z mosiądzu i pokryte ochronną warstwą farby epoksydowej w kolorze szarym. 

  559 zł
 • 469 zł Towar dostępny

  Laboratoryjna bateria do ciepłej i zimnej wody z mieszaczem. Elementy metalowe wykonane z mosiądzu i pokryte ochronną warstwą farby epoksydowej w kolorze szarym. Przeznaczona głównie do montażu na jedno- i dwukomorowych stanowiskach do mycia. 

  469 zł
Pokazuje 1 - 12 z 12 elementów