armatura do wody Jest 12 produktów.

Pokazuje 1 - 12 z 12 elementów
 • 424 zł Towar dostępny

  Laboratoryjna bateria do zimnej i ciepłej wody z obrotową wylewką zakończoną "oliwką" do mocowania węża. Elementy metalowe wykonane z mosiądzu i pokryte ochronną warstwą farby epoksydowej w kolorze szarym. Przeznaczona do montażu na blacie jedno- i dwukomorowych stanowisk do mycia.

  424 zł
 • 363 zł Towar dostępny

  Laboratoryjna naścienna bateria do ciepłej i zimnej wody z obrotową wylewką zakończoną "oliwką" do mocowania węża. Elementy metalowe wykonane z mosiądzu i pokryte ochronną warstwą farby epoksydowej w kolorze szarym. Przeznaczona do montażu na ścianie nad zlewami w stanowiskach do mycia.

  363 zł
 • 316 zł Towar dostępny

  Laboratoryjna bateria do zimnej wody z obrotową wylewką zakończoną "oliwką" do mocowania węża. Elementy metalowe wykonane z mosiądzu i pokryte ochronną warstwą farby epoksydowej w kolorze szarym. Przeznaczona głównie do montażu na blatach stołów przyściennych i wyspowych obok zlewików.

  316 zł
 • 299 zł Towar dostępny

  Laboratoryjna bateria do zimnej wody z zaworem i "oliwką" do mocowania węża. Elementy metalowe wykonane z mosiądzu i pokryte ochronną warstwą farby epoksydowej w kolorze szarym. Przeznaczona głównie do montażu na blatach stołów przyściennych i wyspowych obok zlewików.

  299 zł
 • 582 zł Towar dostępny

  Bateria do wody zdemineralizowanej, wykonana z polipropylenu.

  582 zł
 • Nablatowa laboratoryjna bateria do zimnej i ciepłej wody z ruchomą wylewką zakończoną "oliwką" do mocowania węża. Posiada dodatkową wylewkę zimnej wody.Elementy metalowe wykonane z mosiądzu i pokryte ochronną warstwą farby epoksydowej w kolorze szarym. Przeznaczona do montażu na  jedno- i dwukomorowych stanowiskach do mycia.

 • 752 zł Towar dostępny

  Nablatowa bateria laboratoryjnado zimnej wody z mieszaczem. Elementy metalowe wykonane z mosiądzu i pokryte ochronną warstwą farby epoksydowej w kolorze szarym. Przeznaczona głównie do montażu na pojedyńczych i podwójnych stanowiskach do mycia. Pozwala na uruchomienie przy pomocy łokcia.

  752 zł
 • 450 zł Towar dostępny

  Podwójna bateria laboratoryjna do zimnej wody z pokrętłami i dwiema końcówkami z "oliwką". Wszystkie elementy metalowe wykonane są z mosiądzu i pokryte antykorozyjną powłoką z farby epoksydowej. Wymaga wywiercenia w blacie tylko jednego otworu.

  450 zł
 • 777 zł Towar dostępny

  Naścienna bateria laboratoryjna do zimnej i ciepłej wody z mieszaczem i aeratorem. Wszystkie elementy metalowe wykonane są z mosiądzu i pokryte antykorozyjną powłoką z farby epoksydowej. Pozwala na uruchomienie łokciem.

  777 zł
 • 859 zł Towar dostępny

  Nablatowa laboratoryjna bateria do zimnej i ciepłej wody z ruchomą wylewką zakończoną "oliwką" do mocowania węża. Elementy metalowe wykonane z mosiądzu i pokryte ochronną warstwą farby epoksydowej w kolorze szarym. Przeznaczona do montażu na nad jedno- i dwukomorowych stanowiskach do mycia.

  859 zł
 • 746 zł Towar dostępny

  Nastołowa bateria do zimnej wody z dwiema wylewkami. Elementy metalowe wykonane z mosiądzu i pokryte ochronną warstwą farby epoksydowej w kolorze szarym. 

  746 zł
 • 616 zł Towar dostępny

  Laboratoryjna bateria do ciepłej i zimnej wody z mieszaczem. Elementy metalowe wykonane z mosiądzu i pokryte ochronną warstwą farby epoksydowej w kolorze szarym. Przeznaczona głównie do montażu na jedno- i dwukomorowych stanowiskach do mycia. 

  616 zł
Pokazuje 1 - 12 z 12 elementów