metalowe szafy biurowe Jest 14 produktów.

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 14 elementów
 • Zapytaj o cenę Towar dostępny na zamówienie

  Metalowa szafa aktowa z czterema półkami przestawnymi o nośności 50 kg każda. Zamykana zamkiem baskwilowym  typu „Ergo-Lock“, ryglującym w trzech punktach, z uchwytem oraz 2 kluczami. Szafa wykonana w całości z blachy stalowej o grubości 0,8 i 1,0 mm, lakierowanej proszkowo lakierem epoksydowo-poliestrowym. Można w niej przechowywać dokumentację...

  0 zł
 • Zapytaj o cenę Towar dostępny na zamówienie

  Metalowa szafa aktowa z jedną półką przestawną o nośności 50 kg. Zamykana zamkiem baskwilowym, ryglującym w trzech punktach.  Szafa wykonana w całości z blachy stalowej o grubości 0,8 i 1,0 mm, lakierowanej proszkowo lakierem epoksydowo-poliestrowym. Nadaje się do przechowywania  dokumentacji laboratoryjnej, drobnego sprzętu, szkła, itp.

  0 zł
 • Zapytaj o cenę Towar dostępny na zamówienie

  Szafa biurowa zamykana drzwiami uchylnymi wyposażonymi w zawiasy kołkowe. W górnej części posiada skrytkę zamykaną zamkiem krzywkowym, ryglującym w trzech punktach, Poniżej - trzy półki przestawne co 90 mm.  Udźwig półki: 50 kg. Zamykana trzypunktowym zamkiem baskwilowym wykończonym uchwytem klamkowym. 

  0 zł
 • Zapytaj o cenę Towar dostępny na zamówienie

  Nadstawka szafy aktowej.  Szafa wykonana jest w całości z blachy stalowej o grubości 0,8 i 1,0 mm, lakierowanej proszkowo lakierem epoksydowo-poliestrowym. Zamykana zamkiem baskwilowym, ryglującym w trzech punktach i wykończonym uchwytem klamkowym.

  0 zł
 • Zapytaj o cenę Towar dostępny na zamówienie

  Nadstawka szafy aktowej.  Szafa wykonana jest w całości z blachy stalowej o grubości 0,8 i 1,0 mm, lakierowanej proszkowo lakierem epoksydowo-poliestrowym. Zamykana drzwiami przesuwnymi z zamkiem bębenkowym wciskanym.

  0 zł
 • Zapytaj o cenę Towar dostępny na zamówienie

  Niska szafa aktowa zamykana drzwiami przesuwnymi. Posiada dwie półki przestawne co 90 mm.  Udźwig półki: 50 kg. Zamykana dwoma zamkami bębenkowymi wciskanymi – górnym i dolnym. Szafa wykonana jest z blachy stalowej o grubości 0,8 – 1,0 mm, malowana farbami proszkowymi epoksydowo – poliestrowymi) w kolorze RAL 7035

  0 zł
 • Zapytaj o cenę Towar dostępny na zamówienie

  Wysoka szafa metalowa zamykana drzwiami przesuwnymi. Posiada cztery półki przestawne co 90 mm. Udźwig półki: 50 kg. Zamykana dwoma zamkami bębenkowymi wciskanymi – górnym i dolnym.

  0 zł
 • 1 199 zł Towar dostępny

  Niska szafa aktowa zamykana drzwiami żaluzjowymi zamykanymi zamkiem cylidrycznym z dwoma kluczami.  Posiada dwie półki przestawne (co 15 mm) o udźwigu 50 kg każda, kolor - antracyt.

  1 199 zł
 • 1 399 zł Towar dostępny

  Wysoka szafa metalowa zamykana żaluzjowymi drzwiami przesuwnymi w sześciu kolorach do wyboru. Drzwi wyposażone w zamek cylindryczny i dwa klucze. Wewnątrz posiada cztery półki w kolorze antracyt o udźwigu 50 kg każda, przestawnymi co 15 mm.

  1 399 zł
 • 749 zł Towar dostępny

  Nadstawka szafy aktowej wykonana z blachy stalowej o grubości 0,8 i 1,0 mm, lakierowanej proszkowo lakierem epoksydowo-poliestrowym. Drzwi żaluzjowe z tworzywa sztucznego w sześciu kolorach do wyboru, zamykane zamkiem cylidrycznym z dwoma kluczami. 

  749 zł
 • 1 499 zł Towar dostępny

  Średniej wysokości szafa aktowa zamykana drzwiami żaluzjowymi, zamykanymi zamkiem cylindrycznym z dwoma kluczami. Posiada trzy półki o udźwigu 50 kg każda, przestawne co 15 mm. Kolor półek - antracyt.

  1 499 zł
 • Zapytaj o cenę Towar dostępny na zamówienie

  Szafa aktowa zamykana drzwiami skrzydłowymi z zamkiem typu "Ergo-Lock" ryglującym w 3 punktach. W górnej części wyposażona w skarbczyk zamykany osobnym zamkiem. Poniżej - trzy półki przestawne co 15 mm.  Udźwig półki: 70 kg. Szafa wykonana jest z blachy stalowej o grubości 0,8 – 1,0 mm, malowana farbami proszkowymi epoksydowo – poliestrowymi.

  0 zł
Pokazuje 1 - 12 z 14 elementów